Tambet
See õpituba muutis meie suhet täielikult. Ma mõistan nüüd oma kaaslast palju paremini ja see tundub olevat vastastikune:). Nii palju tunnustust ja mõistmist ja armastust kolme päeva sisse surutuna pole ma kunagi varem kogenud. Need kolm päeva olid ainult meie päralt ja õhkkond oli super rahulik ja mõnus.

Grete
Suur tänu sulle! Oleme mõlemad väga rahul ja õnnelikud, et jõudsime  koolitusele. Suur rõõm oli Sinuga tutvuda, imeline anne panna inimesi enda ümber nii soojalt tundma. Väga liigutas, kuidas pühendusid meie aitamisse südame ja innustusega. 
Koolituselt sain palju mõistmist ja selgust ning uue vaatenurga meie suhtele. Suurim kingitus oli see, et sain enda sisse sooja tunde, mida jätkuvalt endas kannan. Tunde, kus olen turvaliselt hoitud ja armastatud. Veel enam tean, et oskan nüüd oma partnerit samamoodi tundma panna :)

Jaanika
Mul on äärmiselt hea meel, et otsustasin just sinu koolituse kasuks, kuna nägin, et sinu rahulik ja avatud suhtlus võttis ka mu partneril pingeid maha. Kindlasti andis koolitusele personaalsust juurde see, et sul oli võimalus harjutuste ajal meie kõrval olla. See oli suur-suur lisaväärtus meile. Enne õpituba arvasin, et saan oma pikaaegse abielu uuesti toimima sellega, kui mina õpin oma hirme, käitumismustreid ja tundeid paremini mõistma ning käitun teisiti. Paraku on abielus kaks poolt. Teadlikult ja koos oma suhtega tegeledes on kõik võimalik - selle teadmise saime töötoast. Teame, et teadlikkus suhtes nõuab pidevat harjutamist. Teekond rahuldust pakkuva suhteni võib kujuneda käänuliseks ent meil on uudishimu nende käänakute taha kiigata ja teha seda koos.

Monika
Koolitus avas silmad oma halbade käitumismustrite osas, millega teen paarilisele pidevalt haiget ja samuti aitas mõista enda käitumise tagamaid. Harjutused aitavad parandada omavahelist kommunikatsiooni, teineteise mõistmist ja kuulamist. Koolitus andis head tööriistad paarisuhte parema kvaliteedi tagamiseks ja hoidmiseks. Kindlasti igale näägutavale naisele (nagu mina) vajalik kursus. :)

Teet
Käisin oma elukaaslasega "Teekond soovitud armastuseni" koolitusel ja juba peale esimest tutvustavat poolt päeva tundsime mõlemad, et õpime midagi uut, mis viib meie suhte järgmisele tasandile. Eriti meeldis mulle sealne turvaline ja positiivne atmosfäär. Nüüd pärast koolitust on kodune õhkkond muutunud väga hoolivaks ning ka lapsed jälgivad meie eeskuju.

Sébastien ja Marijaana
Koolitus aitas palju paremini mõista iseennast ja oma partnerit. Saime mitmed kasulikud tööriistad, mis aitavad meil omavahel suhelda tulemuslikult ka kõige keerulisemates olukordades. Koolitus oli huvitav, emotsionaalne ja tuleviku suhtes palju head lootust tekitav.
Koolitajana oli Kadri Sakala meie meelest ülivõrdes! Positiivsus, tarkus ja mõistmine, mis temast kiirgus oli innustav ning motiveeriv. Paremat koolitajat me poleks osanud soovida.

Kristi
Need kolm päeva olid totaalne zen! Tundsin, et see oli super kvaliteetaeg oma partneriga ning samas väga hariv inimsuhete psühholoogia vallas. See õpituba värskendas meie suhet, parandas oluliselt meievahelist suhtlemist ning armusime teineteisesse uuesti!