Lille
Tahaksin Sind väga tänada. Südamest, mõistusest ja kogu hingest ühtviisi. Teraapias käimine on andnud mulle nii palju teadmisi ja õpetanud oskusi, millega ennast - oma soove, vajadusi ja vajaka jäämisi - paremini tundma õppida ja nendega tegeleda. Aktsepteerida ja armastada. Tänu Sinu abile ning toetusele on minus tänasel päeval mitu korda rohkem väega ilusat naist. Sellist, kes tunneb, et tal on väärtus, kes julgeb usaldada ennast ja elu ning kes teab, et lõpuks läheb kõik täpselt nii nagu peab.

Johanna
Ma ei olnud ammu südamest naernud...ja nutnud. Need emotsioonid olid minust lihtsalt kuskile kaduma läinud, kuid tänu teraapiale leidsin need üles ja lisaks sain ka vastused - miks ja kuhu need kadunud olid.
Õppisin ennast hoidma ja armastama, mille olin samuti unustanud või arvanud, et olemas on tähtsamaid asju. Tegelikult ei ole. Teraapia Sinuga oli kui iseendasse vaatamine kolmandas isikus, mis andis hea ülevaate, kes ma siis päriselt olen ja aitas sellega justkui leppida ning omaks võtta. Julgen öelda, et olen nüüdsest enda parim sõbranna ja salaja loodan, et kõik maailma inimesed saaksid endaga heaks sõbraks.

Karin

Sinu juures teraapias käies olen saanud turvatunde, et kõik tunded on lubatud ning nende väljaelamine on ülimalt loomulik, vajalik ning kasulik. Väga julgustav ja lootust andev on rääkida inimesega, kes mind mõistab. Olen saanud kinnitust, et kui olla aus iseenda vastu ning armastada iseennast, siis mu teekond on kerge ja täis positiivsust. 

Marika
Näiliselt olin justkui ideaalne ja edukas naine. Samas aga ei olnud ma sisimas õnnelik, ei lasknud teisi endale ligi ega osanud ka ennast armastada. Kokkuvõtlikult elasin aastaid nii-öelda purgis, oma tundeid ja vajadusi alla surudes. Teraapias lendas see purk aga klirinal lõhki. Mõistan nüüd, et mul on õigus olla nõrk ja abitu ning mul on õigus eksida ja teha vigu... Olla MINA ise.  
Tahan öelda Sulle aitäh, Kadri! Tunnen, et olen justkui uuesti sündinud! Nagu beebi, kes teeb oma esimesi samme uue teekonna alguses... Tean, et see ei saa olema alati päikesepaisteline, aga mõistan nüüd, et peale vihma on õhk alati värske ja selge. Ma olen iseendaga rahu loonud.

Agnes
Enne Sinu juurde tulekut olin ennast kaotanud ja segaduses. Lasin teatud inimestel endaga mängida. Tänu Sinu teraapiale leidsin end jälle ülesse, hakkasin juhtima oma elu, ennast austama ja armastama just täpselt sellisena nagu ma olen. Sain aru, mida ma tahan, mis ja kes on mulle olulised. Lõpetasin enda kritiseerimise ja karistamise, et need minu „vead“ ei määratle mind, vaid teevad just unikaalseks. Sain aru, et n-ö vigu teha on ok, see on osa elamise protsessist ja kasvamisest. Need „vead“ ei olegi vead, nimetan neid nüüd lihtsalt elukogemuseks ja tarkuseks. Enesekindlus ja enesehinnang tõusid märgatavalt, julgen inimestele silma vaadata, oma arvamust avaldada ja naeran märgatavalt rohkem.
Aitäh Sulle kõige eest!

Laidi
Teraapia ajal said mulle paljud asjad selgemaks ja mida aeg edasi, seda põnevamaks läks. Sain palju praktilisi nõuandeid, mida on kerge oma igapäevaellu rakendada, kuid mis annavad tohutul suurel määral tulemusi. Teraapia käigus muutusid tugevalt mu arvamused ja hoiakud endast ja ma tunnen ennast aina paremini. Avastan igapäevaselt endas külgi, millest ma teadlik ei olnud ja ma hakkasin järjest rohkem endale meeldima. Olin teraapiasse tulles avatud muutustele ja usalduslik suhe Sinuga tekkis vist esimesest silmapilgust. Sa oled väga soe ja armas inimene, kes suunab teraapia käigus mõtted ja tähelepanu pehmel ja leebel moel just sinna, millega tegelema peaks. Olen täiesti kindel, et teraapias toimuvad muutused kõigiga ja need muutused on lõpuks kindlasti positiivsed.

Laura
Enne teraapiat oli minus palju viha, kurbust, hirmu, allasurutud tundeid. Teraapia oli võimalus Sinu abiga end ise tervendada. Tänu teraapiale leidsin endas julguse olla mina ise. Sain üle hirmudest ja vabastasin allasurutud tunded. Oskan nüüd kuulata oma keha, tundeid. Aktsepteerin ja armastan end sellisena nagu olen. Usun, et minu väärtus seisneb minu südames, mitte minu tegudes. Kadri, ma tänan Sind väga!

Kadri
Ma olin 10 aastat tegelenud teiste inimeste probleemidega, kuni ühel päeval tundsin, et vajan ise abi. Pöördusin Sinu poole seetõttu, et juhtusin lugema üht Su artiklit ja mulle näis, et tunned oma valdkonda väga hästi ning omad märkimisväärselt head analüüsivõimet. Mul klikkis Sinuga kohe esimesel kohtumisel, kuna Sinust õhkub professionaalsust ja tohutut soojust. Sa oskad väga adekvaatselt hinnata kust jookseb see piir, et Sa ei muutu liialt semuks ja samas ei ole Sa tüüpiline psühholoogiaõpikuid pähe tuupinud elukauge targutaja. Tegin läbi nii rännaku kui ka käisin paariteraapias ja mõlemal puhul mind paelus Sinu pühendumine ning professionaalsus. Kodustes tingimustes on väga keeruline hoida partneriga vestlust kontrolli all - emotsioonid võtavad võimust ja tavaliselt saab väikesest tülist veel suurem tüli. Teraapias aga juhtisid Sa vestlust ja see andis võimaluse läbi mõelda, mida ma ütlen, kuidas ütlen ja kas ma partneri öeldut ka vastu suudan võtta ning sellest nii aru saada, nagu ta seda mõelnud on. Ja ma ei pidanud kartma, et Sa hakkad mingeid pooli valima ja lõpuks rünnatakse mind kambaga. Sul on suurepärane omadus jääda täiesti erapooletuks, kuid samal ajal aidata sasipundar lahti arutada. Minu kohtumisest Sinuga on juba tükk aega möödas, aga tänaseni kasutan nii mitmeidki Sinu antud nippe ning meenutan Sinu vahvaid teooriaid, mida Sa alati väga värvikalt edasi suutsid anda. Aitäh, et olemas oled!

Tiina
Minu meelest on elu selleks, et õppida ja avastada. Nii maailma kui ka iseennast. Maailma avastamine tundub inimestele iseenesest mõistetav, sest see on suur ja lai. Iseenda tundma õppimine võib selle kõrval tunduda ebaolulise ja vähetähtsana. Kuid tegelikult ... on see väga paljude uute ja toredate suurte avastuste alguseks. Minu jaoks on teraapia justkui regulaarne (suurem või väiksem) hoolitsus, mis kuulub elamise juurde ning on osa õppimisest.
Sain Sinu teraapiasessioonidest palju abi, et iseendale lähemale jõuda ning aktsepteerida seda, milleni ma jõudsin. Kaasamõtlev, nutikas ja loov juhendamine on viinud mind paljudel kordadel üllatavate avastusteni! Suur tänu!